Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Poznań (Poznań-Grunwald)
    (60-286)

Praca na stanowisku Asystent/ka księgowej

Poznań (Poznań-Grunwald)

, inLAND Audit Sp. z o.o.

Asystent/ka księgowej

Opis stanowiska

 Kim jesteśmy

inLAND Audit Sp. z o.o. to nowoczesne biuro rachunkowe z Poznania. Szerokie spektrum klientów z różnych branż i różnych wielkości, którym świadczymy kompleksową obsługę, umożliwia intensywny rozwój naszych pracowników w wielu dziedzinach. To ludzie są kluczowi w naszej działalności. Jesteśmy najlepsi i szukamy najlepszych. Jeśli nie boisz się wyzwań, poświęceń
i zawrotnego tempa,  oraz chcesz błyskawicznie rozwinąć swoje umiejętności i nie zostać zaszufladkowana/y w korporacyjnych czeluściach - czekamy właśnie na Ciebie.

Wymagania

Kim Ty jesteś

  • Wiesz, że prawdziwe sukcesy można osiągnąć wyłącznie zespołowo i tak potrafisz pracować
  • Dobra organizacja pracy, analityczny umysł, zaangażowania oraz skrupulatność, dokładność
    i pracowitość to Twoje mocne strony
  • Podobnie samodzielność, inicjatywa w działaniu, umiejętność poszukiwania rozwiązań i systematyczność
  • Entuzjazm masz wypisany na twarzy
  • Złożony problem potrafisz zakomunikować w 3 zdaniach
  • Presja czasu to dla Ciebie motywator do działania, a nie problem
  • Potrafisz płynnie przechodzić między zadaniami
  • Chcesz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia
  • Dobrze poruszasz się w środowisku MS Office
  • Język angielski to atut dodatkowy

Oferujemy

Co oferujemy

Oferujemy szansę na rozwój, który zaprowadzi Cię po drabinie awansów i zdobywania wiedzy od pozycji asysty poprzez stanowiska księgowe, kadrowe i płacowe, do pozycji team managera lub szefa złożonych projektów. Twoje wynagrodzenie będzie wzrastać adekwatnie do osiągnięć.

Oferujemy również super zespół - ludzi którzy lubią to co robią i będą służyć Ci pomocą oraz wygodne biuro z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym.