Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY DO KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

Cała Polska

, Human Services

PRACOWNIK MAGAZYNOWY DO KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ
Cała Polska

Opis stanowiska

Human Services Sp. z.o.o. - Agencja pracy tymczasowej (Numer referencyjny: 12366) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

System pracy: jedna zmiana od 17:00 do 01:00, od poniedziałku do piątku (możliwość nadgodzin oraz pracy w weekendy).

Wymagania

Wymagamy:
chęci do pracy,
sprawności fizycznej,
książeczki sanepidowskiej,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:
umowę zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przejścia bezpośrednio pod kontrahenta,
rozwój na zakładzie klienta,
obiad za 1 zł,
zniżki pracownicze,
ubranie robocze
częściowy zwrot kosztów związanych z dojazdem.

CV prosimy przysyłać na adres email: job@humanservices.pl z dopiskiem "GLIWICE"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".