Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-007)

Praca na stanowisku Sprzedawca z jęz. chińskim

Gdańsk

, Perfect Consulting

Sprzedawca z jęz. chińskim
Gdańsk

Opis stanowiska

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie z luksusowymi markami,
• Doradztwo z zakresu oferowanych produktów klasy premium,
• Koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie,
• Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze Klienta- mile widziane,
• Znajomości jęz. chińskiego w stopniu komunikatywnym,
• Umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowanie,
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• Dawki dobrej energii i uśmiechu na twarzy.

Oferujemy

• Umowa o pracę,
• Premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu,
• Program rozwoju karier,
• Elastyczne godziny pracy,
• Rabat pracowniczy we wszystkich sklepach,
• Modowy uniform,
• Prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
• Karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
• Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
• Bony na święta,
• Vouchery na taksówki.