Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Analityk ze znajomością języków obcych

Rzeszów

, K&K Selekt Human Resources Consulting

Analityk ze znajomością języków obcych
Rzeszów

Opis stanowiska

Deloitte we współpracy z K&K Selekt Human Resources Consulting prowadzi obecnie rekrutację do powstającego w Rzeszowie zespołu Deloitte Central Europe, CE Risk Operations Centre, odpowiedzialnego za wsparcie w procesie zarządzania ryzykiem i dostarczanie dokładnych oraz rzetelnych informacji dla celów utrzymania zgodności z wewnętrznymi wymogami i standardami Firmy.

Nr ref. stanowiska: A/05/2015
Miejsce pracy: Rzeszów

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- Wsparcie w procesie weryfikacji projektów pod kątem regulacji prawnych oraz wewnętrznych procedur Deloitte;
- Wyszukiwanie oraz analiza informacji;
- Weryfikacja danych projektowych w celu minimalizacji ryzyka;
- Ścisła współpraca z innymi jurysdykcjami w regionie Deloitte Central Europe;
- Sporządzanie raportów;
- Archiwizacja dokumentów.

Wymagania

- Studenci V roku lub absolwenci wszystkich kierunków;
- Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego oraz komunikatywna znajomość innego języka europejskiego (jednego z niżej wymienionych): albański, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, hiszpański, litewski, łotewski, niemiecki, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, węgierski, włoski;
- Mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych;
- Dobra znajomość MS Office;
- Osoba komunikatywna, dokładna i lubiąca pracę w zespole;
- Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale praktyki w instytucji finansowej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych;
- Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych.
- Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku w przyjaznej atmosferze w jednej z największych na świecie firm doradczych świata.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 17 850 41 83.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać za pomocą portalu, wpisując w temacie wiadomości nr referencyjny:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.”