Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Gimnazjalne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji Czechy

Katowice

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji Czechy
Katowice

Opis stanowiska

- prace produkcyjne,
- obsługa maszyn,
- produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np. kable).

Wymagania

- chęć podjęcia pracy na terenie Czech (praca z zakwaterowaniem na miejscu),
- dojazd do Czech we własnym zakresie,
- dyspozycyjność,
- elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej.

Oferujemy

- wynagrodzenie od 2 700zł do 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki oraz możliwość nadgodzin),
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
- zwrot za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
- czeską umowę o pracę,
- możliwość zaliczek,
- zwrot za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia.