Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Fulda
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Elektryk Niemcy - Niemiecka umowa

Opis działalności firmy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmąo ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Elektryk Niemcy - Niemiecka umowa
Fulda

Opis stanowiska

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmąo ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.

Elektryk budowlany

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania

  •          minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  •          ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  •          doświadczenie na stanowisku Elektryka
  •          prawo jazdy kat. B
  •          własny samochód (mile widziane)
  •          samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • stawkę godzinową
  • dietę godzinową
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • 150 - 300 € dodatku urlopowego
  • 150 - 300 € dodatku świątecznego
  • 200 €  jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • 200 premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie