Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu - Lublin

Lublin

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Pracownik magazynu - Lublin
Lublin

Opis stanowiska

  • kompletowanie towaru według zamówień
  • zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem
  • obsługa wózka jezdniowego
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego
  • wykonywanie innych czynności związanych z pracą na magazynie

Wymagania

  • uważność, odpowiedzialność
  • chęć i możliwość pracy minimum przez 3 miesięcy
  • doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane
  • uprawnienie na wózki jezdniowe – mile widziane

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • umowę cywilnoprawną (możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta)
  • możliwość stałej współpracy
  • stawka 11-17 zł netto/h - zależy od efektywności pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia