Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik obsługi klienta

Gdańsk

, ESCAPEROOMS.pl

Pracownik obsługi klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

ESCAPEROOMS.pl - jedna z największych atrakcji turystycznych w Gdańsku poszukuje młodych, energicznych, otwartych
osób do obsługi nowootwartego lokalu. Działamy zaledwie od trzech miesięcy i obecnie zajmujemy miejsce w czołówce wg portalu Tripadvisor.com. Reprezentujemy najnowszą gałąź rozrywki jaką są gry typu escape na żywo :) Otwieramy nowe pokoje i zapraszamy do naszego zespołu !!!
Jesteśmy młodym zespołem, w którym na pewno będziesz potrafił znaleźć swoje miejsce.

Wymagania

komunikatywnej znajomości języka angielskiego (inne języki będą dodatkowym atutem)
energiczności i chęci do pracy,
umiejętności szybkiego przyswajania informacji i nowinek

Oferujemy

pracę na umowę - zlecenia,
dobre wynagrodzenie,
możliwość pracy w najmodniejszym miejscu w Gdańsku

CV prosimy wysyłać przez portal.