Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Telefoniczna sprzedaż stron internetowych

Gdańsk

, Internet Media Polska

Telefoniczna sprzedaż stron internetowych
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

telefoniczna sprzedaż stron internetowych
dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

DYSPOZYCYJNOŚĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8.00 - 16.00!
dobra znajomość komputera,
nienaganna dykcja,
mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
motywacja i chęć do działania

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie - stałą podstawę + bardzo atrakcyjne prowizje
stałe godziny pracy
stałą opiekę koordynatora
szkolenie z zakresu telefonicznej obsługi klienta
pracę w energicznym zespole

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV przez portal
z załączaniem klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Firma Internet Media Polska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami.