Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sędziszów
    (28-340)

Praca na stanowisku Specjalista d/s Windykacji i Rozliczeń

Sędziszów

, WA-BIS

Specjalista d/s Windykacji i Rozliczeń
Sędziszów

Opis stanowiska

Firma produkcyjno - handlowa z Sędziszowa WA-BiS o międzynarodowym zasięgu, działająca od 15 lat w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Windykacji i Rozliczeń

Zakres obowiązków:

-kontakt telefoniczny z dłużnikami w celu negocjowania terminów i kwot spłaty zadłużenia,
-motywowanie dłużników do zapłaty,
-wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
-monitorowanie oraz kontrola spłaty należności,
-realizowanie założonych planów odzyskanych należności.
-rozliczanie (rozliczanie kosztów delegacji handlowców, monitorowanie kosztów itp.)

Wymagania

-min. dwuletnie doświadczenie w dziale windykacji w ogólnopolskiej lub międzynarodowej firmie
-umiejętność radzenia sobie z trudnymi rozmówcami,
-nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań
- komunikatywność, zorganizowanie.

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

CV proszę wysyłać przez portal.