Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Śródmieście)
    (31-101)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży

Kraków (Kraków-Śródmieście)

, Amistad Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

- kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientami (biznesowymi, samorządowymi, z sektora pozarządowego i innymi),
- przygotowywanie ofert i ich prezentacja,
- przygotowywanie i negocjacja umów,
- realizowanie innych form podtrzymywania kontaktów z klientem,
- sprzedaż usług mobilno-internetowych, wydawniczych, marketingowych związanych z promocją regionalną w turystyce,
- sprzedaży różnych form reklamy internetowej na turystycznym portalu
- inna pomoc w Dziale Handlowym

Wymagania

- rzetelność,
- komunikatywność,
- dobra organizacja pracy,
- skrupulatność,
- samodzielność,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- zdolności sprzedażowe i negocjacyjne,
- umiejętność prowadzenia samochodu oraz otwartość na okazjonalną pracę w terenie (wyjazdy, spotkania u klientów, obecność na targach etc.),
- zainteresowania aplikacjami mobilnymi i Internetem,
- wiedza z zakresu geografii Polski oraz zainteresowania turystyczno-podróżniczo-sportowe,
- dodatkowym atutem kandydata na to stanowisko będzie użytkowanie przez niego Traseo

Oferujemy

Oferujemy kilkumiesięczny płatny staż, po okresie stażowym możliwe zatrudnienie etatowe.
Miejsce pracy: centrum Krakowa oraz okazjonalne wyjazdy.