Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Asystent Grafika/Fotografa - STUDENT ZAOCZNY

Legnica

, ISO TRADE

Asystent Grafika/Fotografa - STUDENT ZAOCZNY
Legnica

Opis stanowiska

!!! PRACA DLA STUDENTÓW ZAOCZNYCH!!!

Asystent Grafika/Fotografa

Obowiązki:
- przygotowywanie drobnych prac graficznych, obróbka zdjęć produktów
- przygotowywanie techniczne produktów i ich opisów
- wykonywanie drobnych zleconych prac

Wymagania

- praktyczna znajomość programu Adobe Photoshop
- umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów (pakiet Office itp.)
- dobra organizacja czasu pracy - umiejętność pracy nad wieloma tematami jednocześnie
- kreatywność, poczucie estetyki, dokładność

Mile widziane: podstawowa znajomość HTML, znajomość podstaw fotografii