Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kwalifikowany Pracownik Ochrony - PATROLE INTERWENCYJNE

Gdańsk

, SECURITY

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - PATROLE INTERWENCYJNE
Gdańsk

Opis stanowiska

SECURITY Agencja Ochrony do swojego zespołu aktualnie poszukuje:

Kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej do Patroli Interwencyjnych.

Wymagania

Wymagamy wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni oraz prawa jazdy kategorii B i dyspozycyjności w systemie 24/48 lub 12/24. Doświadczenie w pracy w patrolach oraz niekaralność również są wymagane. Oferujemy pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

Oferujemy

CV ze zdjęciem proszę przesłać na e-mail W temacie podając nr referencyjny ogłoszenia - PAT/ZTA/2015

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.