Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Przemyśl
    (37-700)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Inżynier sprzedaży) - Podstawa + Premia

Przemyśl

, GRH Polska

Przedstawiciel Handlowy (Inżynier sprzedaży) - Podstawa + Premia
Przemyśl

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży metalowo – maszynowej, poszukujemy:

Inżyniera Sprzedaży - branża metalowa

Miejsce pracy:Woj. Podkarpackie

Czekające Cię wyzwania jako Inżynier Sprzedaży to:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy z zakresu obróbki skrawaniem na terenie województwa Podkarpackiego
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych
  • Pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz systematyczne zwiększanie poziomu sprzedaży

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu obróbki skrawaniem (Technolog, Operator Maszyn Konwencjonalnych / CNC, Inżynier Sprzedaży, Doradca Techniczno – Handlowy)
  • Znasz się na rysunku technicznym, a także posiadasz wiedzę techniczną
  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie założonych celów
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • Cechuje Cię wytrwałość i pewność siebie, a także odpowiedzialność oraz systematyczność w działaniu

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Zadaniowy, elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, tablet, laptop, samochód
  • Szkolenia techniczne, handlowe i interpersonalne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę w działaniu