Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku Pracownik magazynowy / operator wózka widłowego

Kąty Wrocławskie

, POLAND WORKFORCE

Pracownik magazynowy / operator wózka widłowego

Opis stanowiska

Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A. Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr w KRAZ 8845), w branży pracy tymczasowej istniejemy od 2005 roku na rynku polskim, francuskim i niemieckim. Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska: Pracownik magazynowy / operator wózka widłowego

etykietowanie przesyłek
załadunek i rozładunek towarów
kompletację zamówień
skanowanie przesyłek

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe bocznego składowania niezbędne
doświadczenie na podobnym stanowisku
samodzielność, sumienność, dokładność, obowiązkowość, gotowość do pracy oraz dalszej nauki

Oferujemy

zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze i na długi okres
możliwość pracy w dużej, międzynarodowej korporacji
system pracy -2 zmiany i ew. soboty