Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Tarnów
    (33-100)

Praca na stanowisku Reprezentant Handlowy - Um. o pracę - Wolne Weekendy

Tarnów

, GRH Polska

Reprezentant Handlowy - Um. o pracę - Wolne Weekendy
Tarnów

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej
  • Raportowanie oraz dzielenie się swoimi sukcesami z członkami zespołu

Wymagania

Poszukujesz pracy w której będziesz mógł z łatwością nawiązywać kontakt z nowymi ludźmi?

Pracy która pozwoli Ci się rozwijać i zabezpieczyć finansowo?

Jesteś kreatywny? Lubisz sam organizować sobie pracę?

Lepiej trafić nie mogłeś!

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Reprezentant Handlowy – praca zdalna

Miejsce pracy: woj. małopolskie

WAŻNE! NIE BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ SIĘ POZYSKIWANIEM KLIENTÓW, A JEDYNIE KONTAKTEM Z KLIENTAMI DOSTARCZONYMI PRZEZ MARKETING

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + premii zależnej od wyników oraz premii dodatkowych,
  • Umowę o pracę lub jeśli ktoś woli B2B
  • Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam będziesz planował sobie pracę
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy z kartą paliwową
  • Wsparcie w postaci bazy klientów – nie musisz sam ich szukać – dział marketingowy zrobi to za Ciebie
  • Wsparcie motywacyjne i sprzedażowe - nie wymagamy doświadczenia terenowego – nauczymy Cię jak właściwie obsługiwać Klientów