Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku obsługa klienta masowego

Wrocław

, patrykosmenago

obsługa klienta masowego
Wrocław

Opis stanowiska

Nowo powstały oddział warszawskiej firmy. W związku z wprowadzeniem nowego projektu dla operatora Telefonii GSM,usługi ekg

-konsultanta.( doświadczenie nie wymagane)

Ze względu na specjalny program wsparcia - szkoleniowy(dla osób w młodym wieku/bez doświadczenia ) występujący w firmie oraz duże zapotrzebowanie, doświadczenie nie wymagane w wybranych działach. Praca również dla osób uczących się w trybie zaocznym.

Zadania:

- Rozbudowa bazy klientów
- Przedłużanie współpracy z obecnymi klientami
- Realizowanie targetów
- Raportowanie
- Prowadzenie korespondencji

Wymagania

Wymagamy:
- Komunikatywność
- Wysoką kulturę osobistą
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność

Oferujemy

Gwarantujemy:
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Szeroki zakres bezpłatnych szkoleń
- Pracę w miłym dynamicznym młodym zespole
- System rozwoju zawodowego.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.
- Podnoszenie własnych kwalifikacji
-Zarobki 800-1.000

Liczy się kolejność nadsyłania zgłoszeń!