Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Trener języka angielskiego

Wrocław

, Professo

Trener języka angielskiego
Wrocław

Opis stanowiska

Od 2008 roku zespół Centrum językowego Professo tworzą najlepsi trenerzy języka angielskiego we Wrocławiu.
Oferujemy indywidualne oraz grupowe kursy oraz szkolenia językowe z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolic.
W plebiscycie przeprowadzanym wśród Wrocławian przez Gazetę Wrocławską jesienią 2014 roku zdobywając pierwsze miejsce uzyskaliśmy miano NAJLESZEJ WROCŁAWSKIEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ!

Jeśli,
jesteś osobą otwartą, ambitną, zorganizowaną, zaangażowaną w to co robisz, lubisz pracować z ludźmi, motywować ich do osiągania celów, lubisz się rozwijać
Jednym słowem JEŚLI PRACA JEST TWOJĄ PASJĄ,
Zapraszamy do zespołu!

Wymagania

Wymagamy:
• Wyższego wykształcenia filologicznego lub certyfikatu potwierdzającego biegłą znajomość języka angielskiego (CPE)
• Przygotowania metodycznego do nauczania języków obcych
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Komunikatywności oraz wysokich zdolności interpersonalnych
• Zaangażowania w byciu częścią zespołu
Prowadzenie działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Zapewniamy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Pracę w wybranym rejonie Wrocławia
• Opiekę metodyczną
• Dostęp do bazy materiałów dydaktycznych
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowany? Zainteresowana?
Wiemy, że tak jak my chcecie się rozwijać, budować doświadczenie, dobrze zarabiać - dlatego nie wymagamy listu motywacyjnego, wystarczy CV i rozmowa przy filiżance dobrej kawy.