Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny

Białystok

, Delta Contact

Konsultant Telefoniczny
Białystok

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Twoja sytuacja nie pozwala Ci podjąć pracy w pełnym wymiarze godzin?

Obecnie bardzo dynamicznie się rozwijamy. W związku z tym poszukujemy kandydatów do pracy i współpracy, o następujących kwalifikacjach:
Konsultant Telefoniczny do umawiania spotkań. Do Twoich obowiązków należy telefoniczna obsługa klienta w celu umówienia na spotkanie z przedstawicielem.

Wymagania

Wymagamy średniego wykształcenia i niekaralności.
Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, zmotywowaną i lubisz pracować z ludźmi to praca idealna dla Ciebie.

Oferujemy

Oferujemy stałą stawkę za godzinę+prowizje, pracę w godz.15-21 od PN-PT, super atmosferę, dogodny dojazd-centrum miasta.

Jesteś zainteresowany?Wyślij CV przez portal i przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną.