Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku MISTRZ PRODUKCJI WYDZIAŁU KONSTRUKCJI STALOWYCH

MISTRZ PRODUKCJI WYDZIAŁU KONSTRUKCJI STALOWYCH
Toruń

Opis stanowiska

  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych
  • Dbałość o zachowanie ciągłości dostaw materiałów do produkcji
  • Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych we współpracy z innymi działami
  • Optymalizacja procesów produkcji pod kątem wydajności, jakości
  • Analizowanie procesów produkcji i zarządzanie na podstawie kluczowych wskaźników oraz planów produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Utrzymanie na wymaganym poziomie narzędzi Lean Manufacturing

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • Umiejętność zarządzania personelem
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  •  Możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych
  •  Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  •  Pakiet socjalny
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  •  Rozwój zawodowy