Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Stacjonarny Przedstawiciel Bankowy w Katowicach - etat

Katowice

, Rotsa Sales Direct Sp. z o. o

Stacjonarny Przedstawiciel Bankowy w Katowicach - etat
Katowice

Opis stanowiska

Firma z sektora usług bankowych
działająca na rynku polskim od 15 lat poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych skierowanych do klientów indywidualnych
• Praca na standzie banku
• Kontakt z Klientem
• Rozpoznawanie potrzeb Klientów
• Realizacja planu sprzedaży / miesięczna/

Wymagania

Oczekujemy od Kandydatów:

• Wykształcenia min. średniego / matura/
• Komunikatywności
• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym/ również w weekendy
• Nastawienia na aktywność i działanie
• Chęci rozwoju w obszarze sprzedaży.
• Wytrwałość w osiąganiu postawionych celów i realizacji zadań
• Gotowości do pracy zespołowej

Oferujemy

My Oferujemy – Ty zyskujesz:

• Szkolenia od postaw / bezpłatne/
• Gwarancję wdrożenia do pracy , wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjną formę zatrudnienia - umowa o pracę
• Część stała wynagrodzenia - podstawa + system premii
• Realna możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
• Pracę w miłym, pełnym energii i zapału zespole
• Stabilną, etatową pracę stacjonarną
• Pakiet sportowo-rekreacyjny
• dostęp do wiedzy i doświadczenia
• Interesującą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
• rozwój zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie
• praca w dogodnej lokalizacji
• Przyjazną atmosferę pracy

szystkich zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.