Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-900)

Praca na stanowisku Kurier Samochodowy, Rowerowy, Skuterowy

Warszawa

, X-Press Couriers

Opis działalności firmy

. BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Kurier Samochodowy, Rowerowy, Skuterowy
Warszawa

Opis stanowiska

Chętnie poznajesz nowych ludzi i miejsca? Działasz sprawnie i jesteś zawsze na czas? Można na Tobie polegać, a wyzwania to coś, co pozytywnie Cię nakręca? Jeśli na powyższe pytania dpowiedziałaś/łeś: TAK, to znalazłaś/łeś idealne miejsce pracy dla siebie!   Jesteśmy stabilną i przyjazną firmą kurierską X-press Couriers  o ugruntowanej pozycji na rynku. Wciąż się rozwijamy i zdobywamy nowych klientów, dlatego chcemy wzmocnić nasz zespół.   Aktualnie poszukujemy  KURIERÓW (samochodowych, motorowych, motorowerowych, rowerowych)

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie: własnego pojazdu (samochód osobowy, rower, skuter) statusu studenta (umowa zlecenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (albo gotowości do jej założenia) znajomości topografii miasta zaświadczenia o niekaralności doświadczenie kurierskie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co Ci oferujemy:   atrakcyjny system wynagrodzenia regularne zlecenia elastyczny czas pracy praktyczne przeszkolenie wprowadzające