Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Lakiernik, hartownik

Rzeszów

, GRH Polska
11 dni do końca

Lakiernik, hartownik
Rzeszów

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska SP. Z O.O (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Lakiernika

Miejsce pracy: Łąka k. Rzeszowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 - Obsługa maszyn i urządzeń na lakierni

 - Kontrola jakości lakierowanych detali

 - Obsługa wózka widłowego

Wymagania

 - Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

 - Uprawnienia na wózek widłowy UDT

 - Gotowość do podjęcia pracy w systemie ciągłym

 - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

 - Umowę o pracę - szukamy kandydata na stałe

 - Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Na start 2200 netto

 - Szkolenia przygotowujące

 - Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

 - Zaplecze socjlane w postaci stołowki zakładowej - koszt obiadu 5 zł

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV