Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Zastępca Kierownika Marketu DINO

Żory

, DINO POLSKA S.A.

Zastępca Kierownika Marketu DINO
Żory

Opis stanowiska

ino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:
Żory

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika
• Składanie zamówień
• Nadzorowanie pracy podległego personelu
• Aktywna praca na sali sprzedaży
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Wymagania

-Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
-Umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
-Przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
-Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
-Wysokie poczucie odpowiedzialności
-Rzetelność i uczciwość
-Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

-Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
-Atrakcyjne warunki finansowe oraz motywujące wynagrodzenie
-Stabilność zatrudnienia
-Szerokie możliwości awansów wewnętrznych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.