Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. klienta

Kielce

, CCIG GROUP

Specjalista ds. klienta
Kielce

Opis stanowiska

Od lat zajmujemy się obsługą klienta. Dołączając do CCIG masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Twoje zadania:
- przedłużanie umów obecnym klientom,
- dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną postawę sprzedażową,
- realizacja celów sprzedażowych,
- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
- podpisywanie umów z Klientami drogą telefoniczną.

Wymagania

Pasujesz do nas, jeżeli:
• potrafisz słuchać i masz pozytywne nastawienie do ludzi,
• działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem,
• jesteś osobą kreatywną, która lubi kontakt z ludźmi.

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:
• atrakcyjny system motywacyjny,
• strefę relaksu,
• możliwość zawarcia nowych znajomości,
• nowoczesne środowisko pracy,
• rekrutacje wewnętrzne z możliwością awansu,
• programy rozwojowe i systemy szkoleń.