Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Praktykant/ka w Dziale Personalnym

Łódź

, Sklepy Komfort SA

Praktykant/ka w Dziale Personalnym
Łódź

Opis stanowiska

Sklepy KOMFORT S.A. jest firmą zarządzającą siecią ponad 100 sklepów z produktami wyposażenia wnętrz. Pierwszy sklep Komfort powstał w 1992 roku. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na wyspecjalizowanie się w handlu materiałami na podłogi. Właścicielem spółki jest fundusz Polish Enterprise Fund VI zarządzany przez Enterprise Investors. Firma zatrudnia około 1000 pracowników.
Obecnie poszukujemy studentów chcących zdobywać doświadczenie jako:
PRAKTYKANT
w Dziale Personalnym
Nr ref.: DP/2013
Zakres obowiązków:
• analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych,
• administrowanie bazą danych kandydatów,
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• organizowanie i uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,
• wsparcie w organizowaniu szkoleń wewnętrznych i zewnętrzn

Wymagania

• status studenta,
• zainteresowanie obszarem HR,
• znajomość pakietu MS OFFICE,
• entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• odpowiedzialność i sumienność,
• komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• uczestnictwo w ciekawych projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych,
• zdobycie wiedzy i doświadczenia umożliwiającego rozwój kariery w obszarze HR,
• zapoznanie się podczas bezpłatnych praktyk z zasadami funkcjonowania Działu Personalnego,
• możliwość ustalenia elastycznego harmonogramu praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"