Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Monter rur Niemcy stala praca bezposrednio od 2500 netto na reke

Hamburg

, Taemso GmbH

Monter rur Niemcy stala praca bezposrednio od 2500 netto na reke
Hamburg

Opis stanowiska

Firma niemiecka zatrudni fachowcow:
umowa niemiecka bezposrednio
zlecenie ciagle, jedno miejsce pracy
brak zeitkonta
kilometrowka
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
nadgodziny sa!

OPIS STANOWISKA
Instalacje przemyslowe: rafinerie, zaklady chemiczne, rury!
Obszar polnocnych Niemiec, brak ofert na Berlin rzecz jasna!

rowniez osoby bez jezyka ale z doswiadczeniem!

Wymagania

Monter rur; rysunek izometryczny

WYMAGANIA: zalezne od miasta:
jezyk niemiecki od A2 do B2 (budowlany do dobry)
prawo jazdy tak i nie
auto tak i nie
praca w zespolach od 2-15 osob
Certyfikaty spawalnicze/ firma oplaci predluzenie waznosci
Doswiadczenie minimum 1 rok ciaglego spawania! prosze o cv doswiadczonych osob!

Oferujemy

Dodatki i Bajery:
Mozliwosc meldunku dla chetnych
Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany,
Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
Zaliczki
Wyplata 15 na koncie
Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy: przedluzenie certyfikatow i inne dokumenty
Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony
Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
Opiekę polskojęzyczna tez weekend
Bonus za polecenie kolegi
Dla najlepszych mieszkanie firmowe! NOWOSC

po przeslaniu CV udzielamy wiecej informacji, indywidualnie do danej osoby/osob