Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Konserwator Sieci Telekomunikacyjnych

Zabrze

, SMART-HR
128 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Konserwator Sieci Telekomunikacyjnych
Zabrze

Opis stanowiska

  • Usuwanie awarii i usterek u klientów (bezpośrednio u klientów oraz zdalnie),
  • Utrzymanie sieci radiowej, światłowodowej i kablowej, infrastruktury i urządzeń telekomunikacyjnych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i modernizacyjnych sieci,
  • Konfigurację urządzeń sieciowych,
  • Pomiary sieci.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu telekomunikacyjnym, teleinformatycznym lub podobnym,
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Braku przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy  w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (rano lub popołudniu) oraz w weekendy,
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku – mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego w branży nowoczesnych technologii,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole Działu Technicznego,
  • Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy,
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym i płatne nadgodziny.