Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Technolog - branża automotive

Rzeszów

, GRH Polska

Technolog - branża automotive
Rzeszów

Opis stanowiska

Firma działająca w obszarze automotive poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Technologa

Zadania na tym stanowisku:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Tworzenie rysunków technicznych na potrzeby zapytań ofertowych
  • Koordynowanie i nadzór procesu produkcyjnego
  • Wsparcie procesu technologicznego produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas produkcji

Wymagania

Wymagania względem kandydata:

  • Wykształcenie – wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Znajomości branży Automotive
  • Mile widziana znajomość obsługi programów typu CAD, bądź innych oprogramowani do tworzenia rysunków
  • Zaangażowanie, dokładność

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę – stabilność w zatrudnieniu
  • Wynagrodzenie - uwarunkowane doświadczeniem oraz premię motywacyjną
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość realizowania ambitnych zadań
  • Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV