Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta

Olsztyn

, Transcom

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Olsztyn

Opis stanowiska

Transcom to międzynarodowa firma specjalizująca się w obsłudze klienta. Mamy swoje oddziały w 23 krajach, od ponad 10 lat działamy również na polskim rynku – w Olsztynie i Gdańsku.
Zajmujemy się obsługą klienta przez telefon lub odpowiadaniem na jego zgłoszenia e-mail. Mamy 3 rodzaje projektów – zadania mogą dotyczyć udzielania informacji, rozwiązywania problemów klienta lub sprzedaży.
Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy podczas profesjonalnego szkolenia.

Aktualnie do naszego Oddziału w Olsztynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

* telefoniczny kontakt ze stałym klientem
* prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami
* informowanie o nowych usługach, promocjach, rozwiązaniach
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy
* negocjonowanie warunków i przedłużanie umów

Wymagania

Jeśli:

* jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną w pracę
* cechuje Cię wysoka kultura osobista
* masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
* chcesz zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie
* szukasz pracy oferującej elastyczny grafik

Oferujemy

Oferujemy :

* stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* profesjonalne szkolenie wstępne
* możliwość rozwoju w wewnątrz firmy
* wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny (premie nawet do 1000zł!)
* regularnie organizowane konkursy i wyjścia integracyjne
* przyjazną atmosferę w zgranym zespole
* pracę w klimatyzowanym biurze z bogato wyposażonymi pomieszczeniami socjalnymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”