Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kutno
    (99-300)

Praca na stanowisku Osoby do opieki nad Seniorami do pracy Niemcy, Szwajcaria

Kutno

, SCG - Agencja Pracy

Osoby do opieki nad Seniorami do pracy Niemcy, Szwajcaria
Kutno

Opis stanowiska

SCG - Agencja Pracy (nr certyfikatu 7276) poszukuje pracowników na stanowisko opiekuna/opiekunki osób starszych w Niemczech lub Szwajcarii.

Praca będzie polegała na wykonywaniu podstawowej opieki i pomocy na co dzień oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Wymagania

Wymagamy :

komunikatywnej znajomości języka niemieckiego umożliwiająca kontakt w codziennych sytuacjach
mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)
pogodne usposobienie oraz życzliwość
mile widziane prawo jazdy kat. B
mile widziane referencje

Oferujemy

Swoim pracownikom gwarantujemy:

stabilne i legalne zatrudnienie
wysokie wynagrodzenie
pakiet ubezpieczeń
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech lub Szwajcarii
elastyczny czas pracy pracowników dostosowany do indywidualnych potrzeb