Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Tarnów
    (33-100)

Praca na stanowisku Poszukiwany Pracownik produkcji - Operator maszyn– do 3100 netto

Tarnów

, GRH Polska

Poszukiwany Pracownik produkcji - Operator maszyn– do 3100 netto
Tarnów

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji - Operator maszyn – do wyboru: Frezarki, Wytłaczarki, Szlifierki lub Tokarki

Miejsce pracy: Dębica

Praca polega na obsłudze maszyny oraz kontroli jakości produktów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 3500 – 4400 zł brutto (2500 – 3100 zł netto)
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • 2 zmiany: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny