Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Rakszawa
    (37-111)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku PARTNER- WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Cała Polska

, Biznesowa.com Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Główny obszar działania firmy to zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej, realizowane przy pomocy szerokiego pakietu usług i narzędzi.

PARTNER- WSPÓŁPRACA BIZNESOWA
Cała Polska

Opis stanowiska

EDF to światowy lider na rynku energii elektrycznej obejmujący wszystkie obszary działalności: wytwarzanie (od energetyki atomowej, po energetykę odnawialną), dystrybucję, sprzedaż i handel. W Polsce jest obecny od 16 lat, ma 10% udziału w rynku energii elektrycznej i 15% udziału w rynku ciepła sieciowego w Polsce.

W związku z rozwojem struktury sprzedażowej Biznesowa.com Sp. z o.o. autoryzowany partner EDF Polska S.A., poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

- Zadaniem Partnera Biznesowego jest kontraktowanie Klientów na rzecz EDF Polska S.A. za pośrednictwem zespołu Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych,

- Aktywne pozyskiwanie, doradztwo w optymalizacji kosztó i sprzedażenergii elektrycznej dla klientó z sektora B2B,

- Realizowanie załżńminimalnych wynikająych z zasad certyfikacji EDF Polska S.A.,

- Rozbudowa zespoł sprzedaż i rozwó kompetencji handlowych,

- Wsparcie merytoryczne i administracyjne dla podległch,

- Budowanie i utrzymywanie dłgotrwałch relacji z klientami,

- Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możiwośi),

- Planowanie działań sprzedażwych zespoł oraz ich bieżąe raportowanie.

Wymagania

 - profesjonalizm,

- uczciwość,

- elastyczność,

- lojalność,

Oferujemy

- Umowę o współpracy

- Jasne zasady współracy w oparciu o: profesjonalizm, uczciwość elastyczność lojalność

- Atrakcyjne warunki wynagradzania

- Szeroki i konkurencyjny wachlarz ofertowy,

- Codzienne wsparcie merytoryczne, szkoleniowe i administracyjne (weryfikacja umów, obsłga komunikatów i systemu CRM).