Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Lakiernik samochodowy - Holandia

Poznań

, Eurotemp Polska

Lakiernik samochodowy - Holandia
Poznań

Opis stanowiska

Eurotemp Polska jest holenderską Agencją Pośrednictwa Pracy. Specjalizuje się w szkoleniu oraz dostarczaniu dla przemysłu wysokiej jakości specjalistów z branży technicznej, w tym budowlanej, metalurgicznej i paliwowej.
Obecnie dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy:Holandia

Obowiązki:
przygotowywanie elementów do malowania,
oklejanie malowanych powierzchni, szlifowanie, szpachlowanie,
malowanie aut w kabinie

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie jako lakiernik lub pokrewne,
znajomość języka angielskiego,
motywacja do pracy za granicą,
dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

Oferujemy

holenderską umowa o pracę (ubezpieczenie+opieka zdrowotna) na co najmniej 8 tygodni,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 Euro brutto/h,
pracę na pełen etat,
zakwaterowanie, dojazdy do pracy, opiekę koordynatora polskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV w jęz. polskim i angielskim, wraz z podaniem nazwy stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas Certyfikat KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) o nr 10222