Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku Samodzielny/na Księgowy/wa

Słupsk

, Etif Polska

Samodzielny/na Księgowy/wa
Słupsk

Opis stanowiska

Etif Polska - Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: :

Obowiązki:
przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości,
kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
odpowiedzialność za należności i zobowiązania, przygotowywanie płatności,
obsługa kadrowo-płacowa,
przygotowywanie deklaracji VAT,
raportowanie do GUS,
raportowanie do Centrali firmy za granicą,
księgowanie listy płac.

Wymagania

Wymagania:
wyższego wykształcenia (Rachunkowość, Finanse),
min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
znajomości przepisów prawa podatkowego oraz umiejętności przygotowywania deklaracji podatkowych,
dobrych umiejętności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności,
umiejętności obsługi komputera (MS Excel),

Oferujemy

Oferujemy:
pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, po

Agencja Zatrudnienia nr 6943