Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Ostrzeszów
    (63-500)

Praca na stanowisku Technolog- konstruktor (meble tapicerowane)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Technolog- konstruktor (meble tapicerowane)
Ostrzeszów

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - firmy z branży meblarskiej - osoby do pracy, na stanowisku:

Zadania które będziesz wykonywać na tym stanowisku:

  • Wprowadzenie nowych wyrobów do produkcji,
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej ,
  • Zorganizowanie szablonów i wyposażenia koniecznego w produkcji,
  • Przesyłanie danych logistycznych,
  • Podejmowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcji oraz rozwiązań technologicznych,
  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
  • Kooperacja z innymi działami,
  • Dotrzymywanie ustalonych terminów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz 3-letnie doświadczenie jako technolog drewna,
  • Masz wyższe wykształcenie,
  • Nie boisz się podejmować samodzielnych decyzji,
  • Posiadasz umiejętności analityczne,
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office,
  • Znasz j. angielski w stopniu dobrym,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.