Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. e-marketingu

Zielona Góra

, Recruitment International Consulting Group

Specjalista ds. e-marketingu

Opis stanowiska

Prowadzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, mailingi, newslettery, aktywności SEM oraz SEO)

Zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stron internetowych

Koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych
Badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci, w tym wyników stron internetowych

Poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk

Prowadzenie, koordynowanie i monitorowanie innych projektów marketingowych skierowanych do wielu grup docelowych

Współpraca z agencjami marketingowymi oraz reklamowymi przy realizacji powierzonych zadań

Wymagania

Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze e-marketingu

Dobrej znajomość języka angielskiego

Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych

Wykształcenia wyższego - preferowany kierunek: marketing, ekonomia

Znajomości narzędzi analitycznych, takich jak np. Google Analytics

Doświadczenia w prowadzeniu kampanii online (w tym SEM oraz SEO)

Doświadczenia w prowadzeniu projektów marketingowych

Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności

Oferujemy

Pełną wyzwań i kreatywną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Motywujące wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Perspektywa rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."