Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Praca od zaraz - Doradca Klienta sieci PLAY

Olsztyn

, WORK WONDERS

Praca od zaraz - Doradca Klienta sieci PLAY
Olsztyn

Opis stanowiska

Poszukujemy osób sumiennych, zmotywowanych na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta Sieci PLAY

Opis stanowiska:
- telefoniczna obsługa Klienta zgodnie ze standardami sieci PLAY
- przedłużanie umów, proponowanie korzystniejszych zmian abonamentu
- utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi Klientami

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności , min 130h w miesiącu
- nienagannej dykcji
- umiejętności komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- optymistycznego nastawienia

Oferujemy

W zamian oferujemy:
-pracę zmianową w godz. 9:00 – 15:00 lub 15:00 – 21:00
- atrakcyjne wynagrodzenie + premię
- stabilne warunki zatrudnienia
- szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość zdobycia szerokiego doświadczeni

KONSULTANCI DBAJĄ O DOBRY KONTAKT Z OBECNYMI KLIENTAMI, NIE POZYSKUJĄ NOWYCH.

Agencja Pracy Work Wonders wpisana do ewidencji pod nr 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia.”