Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Jastrzębie-Zdrój
    (44-338)

Praca na stanowisku Operator maszyn pakujących z dowozem do pracy

Jastrzębie-Zdrój

, HR Consulting Partners Sp. z o.o.

Operator maszyn pakujących z dowozem do pracy

Opis stanowiska

HR Consulting Partners Agencja Pracy Tymczasowej Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp z o.o.(nr rej. 10027)

poszukująca pracowników

dla branży mięsnej –
Zakładów Mięsnych Henryk Kania S.A. ul Korczaka 5
z siedzibą w Pszczynie
zatrudni na stanowiska:

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH Z DOWOZEM DO PRACY DO PSZCZYNY

Wymagania

1. Wykształcenie mile widziane wykształcenie z branży spożywczej,
2. Doświadczenie w pracy przy obsłudze linii pakującej będzie dodatkowym atutem
3. Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej,
4. Wymagania psychologiczne: dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu;
5. Wymagania fizyczne: dobry stan zdrowia; wysoka sprawność ruchowa; brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze od +4 do +8 stopni Celsjusza
6. Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

1. Praca z DOWOZEM DO PRACY NA KAŻDĄ ZMIANĘ (system trzyzmianowy).
2. W razie braku doświadczenia oferujemy stanowiskowe szkolenia.
3. Każdy pracownik ma do dyspozycji odzież ochronną, profesjonalne narzędzia pracy, śniadania, 15% stały rabat na zakupy w sklepach firmowych, świadczenia okazjonalne.
4. Dbając o rozwój naszych pracowników zapewniamy ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia z zakresu zasad higieny w procesach produkcji, zasad mycia i odkażania pomieszczeń, urządzeń i sprzętu, norm HACCP, IFS, BRC.

Z Jastrzębie jest zorganizowany dowóz pracowników na każdą zmianę.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji