Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku PRACOWNIK DO ZBIERANIA BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ

Bełchatów

, Agencja Pracy Select
9 dni do końca

PRACOWNIK DO ZBIERANIA BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PP/2019/BOR
Lokalizacja: Wólka Łękawska
Rodzaj pracy: praca sezonowa
Ilość wakatów: 4

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
- Zbieranie owoców;
- Pakowanie i przygotowanie produktów do transportu.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Pełnoletniość.
- Zdolności manualne, dokładność, sumienność.
- Zaangażowanie i odpowiedzialność.
- Odpowiedzialność.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Pracę tymczasową 6-7 dni w tygodniu po ok. 10 godzin dziennie przez 3 tygodnie.
- Możliwość zakwaterowania.
- Wynagrodzenie wynosi około 100 zł netto na dzień w zależności od ilości zebranego owocu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.