Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku CUSTOMER SERVICE AGENT

Bełchatów

, Agencja Pracy Select
17 dni do końca

CUSTOMER SERVICE AGENT
Bełchatów

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompleksowe przygotowywanie ofert oraz dokumentacji przetargowych w środowisku przemysłowym B2B oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami i działem sprzedaży, zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi firmy.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
- Doświadczenia w obszarze: Customer Service/ Spedycja/ Planowanie Produkcji.
- Zaangażowania i proaktywności.
- Znajomość systemu ERP (np. SAP).
- Znajomość języka rosyjskiego, hiszpańskiego bądź francuskiego.
- Wiedza prawna/doświadczenie w zakresie handlu zagranicznego.

Oferujemy

Oferujemy:
- Dobrą atmosferę pracy.
- Bezpośrednią umowę o pracę.
- Nastawienie na rozwój zawodowy pracownika.
- Rozwój umiejętności analitycznych.
- Pracę w środowisku międzynarodowym.
- Rozbudowany pakiet socjalny.