Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów

Gliwice

, Personnel International BPO Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko :
Miejsce Pracy: Gliwice(Park Tulipan, Brzezinka)
Zakres obowiązków:
We wtorki oraz czwartki- składanie wózków kwiatowych;
W środy oraz piątki- kompletacja kwiatów czyli układanie doniczek z kwiatkami na wózkach kwiatowych

Wymagania

książeczka sanitarno-epidemiologiczna- warunek konieczny!
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjność do pracy w godzinach od 6:00 do 14:00
Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Premie uzależnione od efektów pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)