Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży - branża spożywcza

Specjalista ds. sprzedaży - branża spożywcza
Gdynia

Opis stanowiska

Aplikuj, jeśli uważasz że sprzedaż i kontakt z klientem, jest tym w czym jesteś dobry/dobra.

Dla naszego klienta szukamy osób z pozytywnym nastawieniem do pracy, która swoim entuzjazmem zarażać będzie innych.

Wyślij swoje CV jeśli jesteś zmotywowany/zmotywowana do działania, wiesz jak budować i utrzymywać kontakty z klientami, jak sprzedawać i negocjować warunki umowy tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, pewnych siebie.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Będzie Ci wtedy łatwiej zaklimatyzować się w firmie i poznać produkty, które sprzedajemy.

Twoje główne zadania będą polegać na:

  • Aktywnej sprzedaży produktów firmy
  • Pozyskiwaniu nowych klientów i obsłudze obecnych
  • Przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji i raportów

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego – mile widziana
  • Znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe i wysokie premie
  • Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym, młodym zespole