Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku LEKARZE WSZYSTKICH SPECJALIZACJI

Bełchatów

, Agencja Pracy Select
5 dni do końca

LEKARZE WSZYSTKICH SPECJALIZACJI
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: LEKARZE/2018
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała

Poszukujemy do stałej współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji w Szpitalach i Klinikach  w Niemczech.

Dysponujemy sprawdzonymi i pewnymi miejscami pracy na terenie Niemiec, zróżnicowanymi  pod względem wymagań i zakresu obowiązków. Dla zagwarantowania najwyższego poziomu usług medycznych, ofertę kierujemy głownie do dyplomowanych pracowników służby zdrowia, chcących rozwijać sie w zawodzie.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wsparcie kadry lekarskiej oraz opieka nad pacjentami.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Ukończona szkoła medyczna potwierdzona dyplomem: średnia lub wyższa.
- Aktualne prawo do wykonywania zawodu, w ciągu 5 ostatnich lat min. 3 lata w zawodzie.
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1 oraz silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji językowych.
- Gotowość do zamieszkania w Niemczech.
- Wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:
- Przygotowanie kandydata do rozmowy kwalifikacyjnej.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na rok) zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy, następna umowa na czas nieokreślony.
- Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfowych: bez uznania uprawnień zawodowych – ok. 2.100 €, z uznaniem uprawnień zawodowych w Niemczech ok. 2.600 €.
- Dodatek do wynagrodzenia za pracę w systemie zmianowym - około 30%.
- Wdrożenie procedury nostryfikacji.
- Możliwość dofinansowania kursów językowych B1 i B2 w szczególnych przypadkach przez rząd niemiecki.
- Pomoc ze strony koordynatora niemieckiego w załatwieniu niezbędnych procedur administracyjnych.
- Organizacja tymczasowego bądź stałego zakwaterowania.
- Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem oraz pełne wsparcie z jego strony.