Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku HYDRAULIK (NIEMCY)

Bełchatów

, Agencja Pracy Select
11 dni do końca

HYDRAULIK (NIEMCY)
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, firmy pośrednictwa pracy z Niemiec, poszukuje kandydatów na stanowisko:
HYDRAULIK

Nr ref.: HYDRAULIK
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.
- Prawo jazdy  kat. B + własny samochód - mile widziane.
- Niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy.
- Mile widziany język niemiecki.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Wynagrodzenie: 10,13€/h do 10,50€/h brutto + dieta od 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia
- Niemieckie warunki pracy, niemiecka umowa.