Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Praca w opiece dla osób z doświadczeniem w opiece w UK

Poznań

, BW AGENCY

Praca w opiece dla osób z doświadczeniem w opiece w UK
Poznań

Opis stanowiska

Agencja Pracy B&W numer wpisu w WUP 7629
ma ofertę
OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH Anglia - Highfield
z zamieszkaniem u podopiecznego (rotacje 4 tygodnie pracy, 2 urlop)

Miejsce pracy: domy prywatne, różne miejscowości na terenie Walii (obszar Ceredigion, Carmarthenshire, Pembrokeshire)
Rozpoczęcie pracy : od zaraz zatrudnienie długoterminowe (rotacje 4 tygodnie pracy, 2 tygodnie urlopu)

Każda rodzina przyjmująca opiekuna/kę jest weryfikowana pod względem odpowiedniego poziomu materialnego i moralnego przez współpracujące z nami agencje, sprawdzane są m.in. przez wizytacje naszych partnerów. Na życzenie klienta, możemy udostępnić telefony do osób, które aktualnie pracują w UK za pośrednictwem naszego biura. Nie pobieramy opłat za pośrednictwo w znalezieniu zatrudnienia.

Obowiązki:
• Opieka nad starszą osoba, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów, pomoc w schodzeniu po schodach, spacery.
• Przygotowywanie posiłków
• Utrzymywanie mieszkania w czystości

Wymagania

• Dobra /Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (warunek konieczny)

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• Legalne zatrudnienia w Anglii w oparciu o umowę
• Wynagrodzenie 85 GBP Brutto/ dniówka (24 godziny)
• Bezpłatne zakwaterowanie w trakcie pracy (wyżywienie we własnym zakresie)