Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Nidzica
    (13-100)

Praca na stanowisku Automatyk

Nidzica

, Perfect Consulting

Automatyk
Nidzica

Opis stanowiska

Jako partner rekrutacyjny firmy PORTA KMI POLAND, największego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, szukamy osób do nowego centrum logistycznego w Nidzicy osób na stanowisko

Automatyk

Twoje główne zadania będą polegać na

  • Nadzorem nad prawidłową eksploatacją maszyn w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Opracowywaniu koncepcji nowych maszyn i urządzeń
  • Usuwaniu bieżących awarii maszyn
  • Konserwacji, przeglądów i modernizacji, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
  • Raportowaniu zaistniałych awarii oraz potrzeb korekcyjnych, analizowaniu  ich przyczyn
  • Współpracy z innymi działami w zakresie serwisu oraz utrzymania maszyn

Wymagania

Abyś dołączył/a do zespołu wystarczy, że

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (m.in. automatyka, budowa maszyn)
  • Posiadasz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu – min. 2 lata
  • Posiadasz uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji powyżej 1kV
  • Wiesz jak pracować z dokumentacja techniczną
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Dodatkowo mile widziane jest:

  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów automatyki
  • Znajomość układów elektrycznych
  • Znajomość programowania i urządzeń Siemens, Allen-Bradley

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować przede prace pełną wyzwań w nowoczesnej przestrzeni magazynowo – logistycznej

A oprócz tego :

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę to podstawa
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szereg świadczeń dodatkowych – chcesz się dowiedzieć jakich ? wyślij swoje CV już dzisiaj