Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wsparcia IT

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Specjalista ds. wsparcia IT

Opis stanowiska

Zdalne wsparcie techniczne wewnętrznych użytkowników końcowych (zgodnie z procedurami)
Kontakt telefoniczny, w języku angielskim
Praca w środowisku call center, w systemie zmianowym

Wymagania

Doświadczenie w środowisku IT Helpdesk
Biegła znajomość w języka angielskiego
Doświadczenie w administrowaniu Windows (7/10) i MS Office
Praktyczna znajomość Active Directory, MS Exchange
Znajomość technologii LAN / WAN, doświadczenie z TCP / IP
Chęć uczenia się nowych technologii

Oferujemy

Nowe biuro zlokalizowane w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego
Umowa o pracę za pośrednictwem agencji zewnętrznej - pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna umowa na 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy)
Praca w międzynarodowej firmie z wieloma możliwościami kariery
Ambitne i motywujące wyzwania
Atrakcyjne programy rozwojowe / szkoleniowe (umiejętności informatyczne i miękkie)
Wyposażenie: laptop z dwoma monitorami 22 ”