Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Asystent Zespołu Rekrutacji

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Asystent Zespołu Rekrutacji

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Poszukiwanie kandydatów do branży IT z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł (baza danych, social media, direct search, networking, ogłoszenia, etc.)
- Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- Selekcja kandydatów
- Wsparcie zespołu rekrutacyjnego w zakresie prowadzonych działań

Wymagania

Jeśli:

- Interesujesz się obszarek rekrutacji IT i nie masz trudności w rozróżnianiu technologii (np. Java a JavaScript) i chętnie chłoniesz nową wiedzę
- Jesteś absolwentem, który wykonał pierwsze kroki na rynku pracy w obszarze rekrutacji - odbyty staż, pierwsze doświadczenia zawodowe jako researcher IT
- Lubisz pracę zarówno indywidualną, jak i w zespole
- Jesteś zmotywowany, pomysłowy i kreatywny
- Swobodnie korzystasz z pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel oraz Power Point)
- Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
- Szanse na zdobycie doświadczenia i możliwości awansu
- Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
- Prywatną opiekę medyczną