Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku praca na plantacji ziemniaków

Białystok

, Flexteam Poland Sp. zo.o.

praca na plantacji ziemniaków
Białystok

Opis stanowiska

Firma Flexteam Poland Sp. z o.o. dla swojego klienta we Francji poszukuje
osób chętnych do pracy na plantacji ziemniaków.

Praca we Francji w okolicy Chartres ok 100 km od Paryża.

Mile widziane pary

Spotkanie rekrutacyjne będzie przeprowadzane w Białymstoku

Praca polega na ręcznym segregowaniu ziemniaków podczas zbiorów ziemniaków na polu, pracę wykonuje się stojąc na specjalnej maszynie, która te ziemniaki zbiera. (Grimme SE) ,
Praca w systemie zadaniowym, zmianowym po 5 osób w grupie i na maszynie.

Wymagania

Wymagania:

- aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy
- zaangażowanie
- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub komunikatywna języka angielskiego (osoby znające jęz. francuski będą pełniły rolę opiekuna grupy)
- prawo jazdy
- posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
- praca po 10-13 h dziennie z przerwą 2-godzinną w ciągu dnia

Oferujemy

Zapewniamy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie plus diety ok 1350 EUR oraz dodatkowo premie za pracę w nadgodzinach.
- transport na kontrakt i powrót z kontraktu
- zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych.

Oczekujemy gotowości do wyjazdu od początku lipca.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".